Mercedes-Benz

Jaro/Léto 2021.

Díky jaru je vše jako nové. I Váš Mercedes. Začněte novou sezónu perfektně – s novými nápady, doplňky a službami od Mercedes-Benz.

Objednejte si servis. Jednoduše online.

Sjednat si návštěvu servisu nikdy nebylo pohodlnější. Objednejte svůj vůz na prohlídku v autorizovaném servisu kdykoliv a odkudkoliv. Zvolit můžete kompletní předsezónní kontrolu, nebo třeba jen výměnu obutí, čištění klimatizace a další údržbu. V autorizovaném servisu máte vždy jistotu, že je váš vůz v péči odborníků speciálně vyškolených pro vozy Mercedes-Benz.

Jarní servisní prohlídka. Zkontrolujeme:
- tlak a profil pneumatik
- funkci a optimální seřízení světel
- kvalitu brzdové kapaliny
- hladinu oleje v motoru
- těsnění chladicího systému
- napnutí a stav klínového řemene
- funkčnost ostřikovačů
- brzdové destičky a kotouče - vizuální kontrola
- podvozek – vizuální kontrola
- stav klaksonu, stěračů a čelního skla

Domluvte si nyní termín jarní servisní prohlídky u Vašeho nejbližšího partnera Mercedes-Benz.

Mercedes me - nejlepší spojení s Vaším Mercedesem.

Zažijte neuvěřitelné možnosti, které Vám přináší propojení vozidla s Vaším smartphonem.

Sedíte na schůzce a říkáte si, jestli jste nezapomněli zavřít okna, nebo dveře svého vozu? Chystáte se na cestu, ale nejste si jisti, jestli je v pneumatikách správný tlak? Jak dlouho ještě můžete jet se současným stavem paliva? Kde přesně je zaparkované Vaše auto? Tolik otázek a jedna jednoduchá odpověď - aplikace Mercedes me.

Návštěvu servisu si snadno rezervujete online díky aplikaci Mercedes me Service. Schůzku si nemusíte zapisovat do kalendáře, jelikož aplikace Vám ji sama včas připomene. Mercedes me Service obsahuje také sérii praktických návodů a videí, které Vám pomohou poznat zajímavé funkce Vašeho vozidla a poradí při akutních problémech.

S aplikací Mercedes me Store máte svět Mercedes-Benz jako na dlani. V aplikaci můžete sledovat a ovládat své digitální služby, nebo najít produkty, které zrovna potřebujete. Využijte chytré funkce Mercedes me jako například: digitální vyhledávání parkovacích míst, vyhledávač čerpacích stanic, diagnostiku vozidel, nebo hudební zábavu.