Mercedes-Benz

MercedesTrophy 2014

Golfový resort Kunětická hora 9.8.2014

Právě zde se letos odehrálo národní finále MercedesTrophy 2014. Počasí bylo velmi horké a bylo snad jedinou větší překážkou finalistů. Tamnější golfový resort patří k těm nejlepším v České republice a i tentokráte bylo hřiště připraveno dokonale. Skvělé greeny a ferveje a výborné zázemí, to vše slibovalo důstojné národní finále. Hrálo se o hodně - o tři místa ve světovém finále ve Stuttgartu /25.-30.9.2014/. 

Postupujícími do světového finále se stali: Václav Vacikar, Tomáš Hajlich a Aleš Kotalík.

Golfový resort Karlštejn 21.6.2014

Na Karlštejně se rozhodlo o posledních postupujících.

Golfový resort Karlštejn patří mezi českými hřišti k naprosté elitě. Hřiště láká především nádhernými pohledy na protější hrad, který je dominantou zdejšího okolí. Kopcovitý terén však dělá z příjemné procházky opravdu vysoce sportovní záležitost. Jedno je však jisté - karlštejnské hřiště je vždy velmi kvalitně připraveno a dobře připravení musí být také hráči, kteří uvažují o jeho pokoření. 

Na Karlštejně bylo sice pod mrakem, ale na zdejších fervejích a greenech je právě takové počasí ideální. A těchto skvělých podmínek využili hráči k tomu, aby jednak vylepšili svoje hendikepy a také aby se poprali o účast v národním finále.  Byla to totiž poslední možnost kterak se dostat mezi ty, kteří na Kunětické hoře budou na začátku srpna bojovat o možnost reprezentovat  Českou republiku při světovém finále MercedesTrophy ve Stuttgartu. 
z našich zákazníků postupují do finále, které se odehraje v Golf resortu Kunětická hora slečna Michaela Valášková, paní Martina Pecáková a pánové Patrik Holeček, Martin a Jiří Votroubkovi, p. Jiří Lunka. Všem gratulujeme k postoupení!!! 
Golfový resort Casa Serena 7.6.2014
Ještě před několika lety byla Casa Serena privátním hřištěm, na kterém se odehrával pouze jediný turnaj v roce - Czech Open v rámci seniorské European PGA Tour. Nicméně v posledních letech se hřiště pomalu a jistě otevírá i dalším prestižním turnajovým sériím. 
Exkluzivní osmnáctka je skutečným skvostem, co se týče designu. Má délku 6364 metrů z mistrovských odpališť a par 71. Dvorním designérem nádherného hřiště je Robin Hisman, hlavní architekt proslulé firmy European Golf Design. Zdejší mistrovské hřiště se dá charakterizovat jako vnitrozemský links s poměrně širokými fervejemi, hustými roughy a rozlehlými, ale velmi členitými greeny.  

Na Casa Serena létaly míče hodně daleko!
Striktně privátní hřiště Casa Serena Golf Resort bylo dějištěm dalšího turnaje ze série MercedesTrophy 2014. Hráče přivítal nejen skvěle připravený  resort, ale také velmi teplé a slunečné počasí. A míčky létaly opravdu hodně daleko....

O turnaj na Casa Sereně byl mezi klienty Mercedes-Benz velký zájem. Je to pochopitelné, toto hřiště je striktně privátní a zahrát si zde měla doposud jen velmi malá vybraná skupina lidí. Tento turnaj připravil pro naše klienty opravdu nezapomenutelný zážitek. Vždyť procházet se po fervejích, které jen před několika lety hostily ty nejlepší hráče na seniorské European PGA Tour se hned jen tak někomu nepodaří.

Z našich zákazníků postupují do finále, které se odehraje v Golf Resortu Kunětická hora pánové  MUDr. Jan Michálek, Antonín Novák, Roman Hudec a Pavel Holeček. Všem gratulujeme k postoupení!!! 

Golfový resort Konopiště 24.5.2014

Golfový resort na Konopišti patří k těm nejlepším v České republice. Jeho dvě osmnáctijamkové hřiště jsou vhodné jak pro vrcholné soutěžní akce, tak i pro rekreační hráče. Nádherný resort jen několik málo kilometrů od známého zámku Konopiště se může pochlubit řadou velmi prestižních turnajů, které se zde odehrály. 

Turnaj MercedesTrophy 2014 na Konopišti se setkal s velkým zájmem ze strany klientů a partnerů Mercedes-Benz. Konopišťské hřiště d´Este je tradičně turnajem MercedesTrophy a i letos se potvrdilo, že na zdejší ferveje a greeny se hráči rádi vracejí. Turnaj se navíc konal za ideálního golfového počasí - trochu pod mrakem a naprosté bezvětří, a tak golfisté mohli ukázat své dovednosti. 

Z našich zákazníků postupují do finále, které se odehraje v Golf Resortu Kunětická hora paní Markéta Grabein, pánové Ivan Valášek a Lukáš Lávička. Všem gratulujeme k postoupení!!!