Mercedes-Benz

Originální díly

Kvalita Mercedes-Benz ve Vašem voze

Nabídka náhradních dílů pro osobní vozidla

Zdravím díky čistému vzduchu v interiéru

Konečně čerstvý vzduch: díky velice jemně perforované vrstvě z nanovlákna jsou originální interiérové filtry Mercedes-Benz spolehlivou ochranou Vašeho zdraví před pylem a dalšími jemnými částicemi. To je důležité zejména pro alergiky a děti.

To znamená, že Váš motor vydrží déle

S čistým olejem poběží Váš motor jako dobře namazaný stroj: Originální olejové filtry Mercedes-Benz disponují velkou filtrační kapacitou, která zajistí spolehlivé oddělení nečistot z olejového okruhu.

Optimální výkon motoru s nízkou spotřebou.

Čistý vzduch umožňuje obzvláště efektivní a hospodárný chod motoru: Originální vzduchové filtry Mercedes-Benz kombinují filtrační výkon s vysokou propustností vzduchu, což znamená, že se nečistoty a prach nemohou žádným způsobem dostat do spalovací komory.

Bezpečnost díky krátké brzdné dráze.

Když nastane nebezpečí, je zásadní rychlé zastavení: Originální brzdové destičky jsou optimálně navržené pro brzdové kotouče a bezpečnostní systémy Vašeho vozu, například ABS nebo ESP.

Metr nebo dva mohou být právě tím rozdílem.

V tísni se počítá každý metr: Originální brzdové kotouče Mercedes-Benz byly vyvinuty speciálně pro Váš vůz. To zajišťuje velkou brzdnou sílu a krátkou brzdnou dráhu a s okamžitým nástupem účinku, a to i s maximálním nákladem.

Start za jakýchkoliv podmínek.

Takže Váš vůz může nastartovat i v mrazivém počasí: Originální baterie Mercedes-Benz nabízí optimální charakteristiky pro studený start.

Lepší viditelnost díky vyššímu světelnému výkonu.

Snížená viditelnost znamená, že Vaše reakce na potenciální nebezpečí budou horší: Originální světlomety Mercedes-Benz zajistí, že za všech světelných podmínek uvidíte optimálně.

Takže Váš Mercedes zůstane opravdovým Mercedesem i po nehodě.

Udělejte z nehody zážitek, na který můžete rychle zapomenout: Originální náhradní díly karoserie Mercedes-Benz jsou výhodné zejména pro své přesné rozměry a tím i krátkou dobou montáže.

Viditelnost za všech podmínek.

Špatná viditelnost se může rychle stát nebezpečnou: právě proto byste měli důvěřovat vynikajícím stíracím schopnostem originálních stěračů Mercedes-Benz. Díky optimální kombinaci pryžových a pevných materiálů zajišťují tu nejlepší viditelnost za každého počasí.

Bezpečnost s vysokou odolností.

Vaše účinná ochrana při každé cestě: Originální čelní skla Mercedes-Benz mají působivé vlastnosti, jako je vyšší odolnost a dlouhá životnost. Navíc jsou optimálně přizpůsobena mnoha asistenčním systémům Mercedes-Benz.Více informací