Mercedes-Benz

Komfort a bezpečnost

MBUX a inteligentní asistenční systémy Vás intuitivně propojí s Vaším EQB, které nabízí až sedm sedadel pro Vaše potřeby.

Nabízí prostor pro velká dobrodružství.

Nabídka míst k sezení a objemu zavazadlového prostoru nového EQB je stejně variabilní a rozmanitá jako Váš život. Využijte flexibilitu podle potřeby: podle toho, zda s sebou chcete vzít více cestujících, nebo velká zavazadla – EQB je stvořeno s velkorysým prostorem.

Až 3 řady sedadel
Až 7 sedadel
Až 1710 litrů objemu zavazadlového prostoru

Se svým vysoce variabilním a velkoryse koncipovaným interiérem je EQB perfektním společníkem pro rozmanitý životní styl. Tento flexibilní univerzální talent nabízí s až sedmi místy k sezení ideální kombinaci prostoru, komfortu a funkčnosti. Velký zavazadlový prostor lze ještě dále rozšířit díky možnosti děleného sklopení a podélného posunutí zadních sedadel. Neobyčejně vhodné pro rodiny: upevnění dětských sedaček ISOFIX jsou v EQB v druhé a třetí řadě sedadel celkem na čtyřech místech, což umožňuje obzvláště snadnou a bezpečnou montáž dětských sedaček. Ve druhé řadě sedadel mohou být, v závislosti na zákonných předpisech, dokonce používány takzvané dětské sedačky i-Size. Kromě toho lze upevnit dětskou sedačku nebo dětskou skořepinovou sedačku na sedadlo spolujezdce.

MBUX - inteligentní asistent na palubě.

Inteligentní multimediální systém je intuitivně ovladatelnou řídicí centrálou ve Vašem EQB.

Inteligentně propojený. Zažijte v EQB intuitivní konektivitu mezi Vámi, Vaším chytrým telefonem a Vaším vozidlem. Snadný a rychlý přístup k nejdůležitějším aplikacím Vašeho chytrého telefonu: díky integraci chytrého telefonu se Váš mobilní telefon propojí přes Apple CarPlay, nebo Android Auto s multimediálním systémem a zajistí tak komfortní ovládání během jízdy. Rychle a snadno můžete používat také aplikace od jiných poskytovatelů, jako např. Spotify.

Pro Vaši bezpečnost a bezpečnost Vašich cestujících.

Vaše EQB Vás bude podporovat při jízdě pomocí inteligentních asistenčních systémů a může Vás, Vaše cestující a ostatní účastníky silničního provozu v určitých situacích ochránit před potenciálním nebezpečím.