Mercedes-Benz

Nabíjení a dojezd

V klidu a bezpečně do cíle.

Rychlé a snadné nabíjení. Sami určíte, jak budete své EQB nabíjet: pohodlně doma pomocí domácího wallboxu Mercedes-Benz, nebo na cestách na mnoha veřejných nabíjecích stanicích, například v nákupních centrech, nebo na odpočívadlech.

Nabíjení na cestách.

Ať už krátká nebo dlouhá trasa: s digitální službou Mercedes me Charge budete mít po celé Evropě přístup k řadě veřejných nabíjecích stanic od nejrůznějších poskytovatelů. Zejména na speciálních rychlonabíjecích stanicích od společnosti IONITY se Vaše EQB při výkonu až 100 kW nabije z 10 na 80 procent za 32 minut. Společnost Mercedes-Benz navíc prostřednictvím vysoce hodnotného osvědčení o původu zajišťuje, že je za procesy nabíjení přes Mercedes me Charge do elektrické sítě přivedeno ekvivalentní množství elektrického proudu z obnovitelných energií.

Nabíjení doma.

Vezměte si svou nabíjecí stanici jednoduše domů: s domácím wallboxem Mercedes-Benz bude Vaše EQB díky výkonnému systému nabíjení střídavým proudem nabíjeno výkonem až 11 kW (3fázově) – a tudíž mnohonásobně rychleji než pomocí běžné elektrické zásuvky. Další rychlou možnost nabíjení Vám nabízí inteligentní wallbox od společnosti innogy (eBox smart nebo professional), se kterým máte navíc možnost jednoduše kontrolovat nebo exportovat své údaje o nabíjení přes příslušnou aplikaci.