Mercedes-Benz

Design a výbavy

Nadčasové tvary pro novou dobu. 

Od ikonického one bow designu až po dechberoucí MBUX Hyperscreen: nové EQE představuje spojení smyslné estetiky a průkopnického inženýrskému umu na nejvyšší úrovni. Zažijte novou, luxusní éru elektromobility.

Puristický luxus a dynamika až do posledního detailu.

Nové EQE kombinuje svůj dynamický vzhled s luxusním interiérem – rovnováha mezi technickou inovací a moderní estetikou.

Vysněný interiér.

Nastupte a vychutnejte si pohodlí: plně elektrický pohon vytváří místo pro prostorný interiér, který vyhoví i těm nejvyšším nárokům. Kromě vysoce kvalitních materiálů a vynikajícího zpracování přinášejí součásti výbavy jako MBUX Hyperscreen nebo surround soundsystém Burmester® nové výrazné prvky.

Linie výbavy.

Standardní výbava.

Uzavřená maska chladiče s černým panelem, světlomety LED High Performance a nápadná zadní partie se souvislým světelným pásem: s EQE již při stání projevujete svůj smysl pro technologický pokrok a inovativní design. Výrazný vzhled dotváří 19palcová kola z lehké slitiny v 10paprskovém designu.

Electric Art.

S linií výbavy Electric Art exteriér působivě podtrhnete progresivní charakter Vašeho EQE: ozdobné prvky v chromu na předním a zadním nárazníku dodávají vozidlu expresivní a elegantní akcenty. V kombinaci s 19palcovými koly z lehké slitiny máte zajištěn suverénní projev.

Linie AMG.

S výrazným stylingem linie AMG dodáte exteriéru Vašeho EQE fascinující dynamický ráz. Elektrická bussines třída je tak obohacena o sportovní geny AMG – například pomocí předního nárazníku specifického pro AMG a kol AMG z lehké slitiny.