Mercedes-Benz

Komfort a bezpečnost

Nastupte a opřete se - s komfortními funkcemi v novém EQE.

Bezpečnost.

Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC.

Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC nejen reguluje rychlost a odstup. Nýbrž také předvídavě přizpůsobuje rychlost jízdy podle rychlostních limitů a událostí na trase – a může Vám usnadnit náročnou jízdu v dopravní zácpě. Inteligentní funkce Vám mohou usnadnit řízení a mají pozitivní vliv na elektrický dojezd.
K dispozici jen v kombinaci se sadou jízdních asistentů Plus.

Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC.

DIGITAL LIGHT.

Předvídavě inteligentní: technologie světlometů DIGITAL LIGHT s funkcí projekce v novém EQE od Mercedes-EQ (dostupná za příplatek) doplňuje světlomety MULTIBEAM LED o technologii světel s vysokým rozlišením. Světla reagují předvídavě a podle situace se přizpůsobují průběhu trasy a intenzitě provozu.
Všechny funkce projekce závisí na místních předpisech pro registraci vozidel, aktuálně jsou dostupné částečné rozsahy v USA, EU, Číně a státech Perského zálivu.

DIGITAL LIGHT.

Komfort interiéru.

Jízda prožívaná všemi smysly.

Filtrační systém vzduchu s HEPA filtrem.

Nový jemný prachový filtr HEPA (High Efficiency Particulate Air) dokáže se svým filtračním výkonem zbavit vzduch proudící do interiéru až 99,65 % nejmenších částic, jako jsou pyly a drobné prachové částice, a také neutralizovat nepříjemné zápachy.

Filtrační systém vzduchu s HEPA filtrem.

Ortopedická sedadla pro řidiče a spolujezdce.

Dokonalá podpora: osm vzduchových komor a čtyři vibrační prvky zajišťují na příplatkových ortopedických sedadlech maximální komfort. Deset masážních programů ve dvou intenzitách učiní z každé jízdy wellness program. Prvotřídní ergonomický komfort sezení je nepostradatelný zejména na dlouhých trasách.

Ortopedická sedadla pro řidiče a spolujezdce.

Sada akustického komfortu.

Díky rozsáhlým opatřením za účelem zvukové izolace zažijete v interiéru nejvyšší úroveň zvukového komfortu. O klidnou atmosféru se mimo jiné starají speciální akustické pěny a součásti podvozku s obzvláště nízkými vibracemi.

Sada akustického komfortu.

Rozšiřte svou komfortní zónu.

Díky této inovaci vystoupíte s větším elánem a odpočatější než před nastoupením.