Mercedes-Benz

Nabíjení a dojezd

Plně elektrický dojezd567 až 660 km*
Výkonaž 215 kWh /292 k/*
Doba dobíjeníza 32 minut nabito 80%**
Spotřeba elektrického proudu v kWh/100 km /kombinovaná/19,3 - 15,7
Emise CO2 v g/km /kombinovaný provoz/0

Nabíjení a dojezd. Nulové lokální emise.

Plně elektrické a flexibilní. V novém EQE se Vám bude dobře cestovat: s dlouhým dojezdem, krátkými dobami nabíjení a nulovými lokálními emisemi.

EQ s vysokým IQ.

Objevte inteligentní systémy nového EQE, které Vám aktivně pomáhají jezdit energeticky úsporně a předvídavě, abyste optimalizovali svůj dojezd. Electric Intelligence k tomu poskytuje ideální navigační parametry.

* Všechny technické údaje (ohledně spotřeby elektrického proudu, dojezdu, výkonu, točivého momentu a také jízdních výkonů) jsou předběžné a byly zjištěny interně v souladu s certifikační metodou „zkušební postup WLTP“. Dosud nejsou k dispozici hodnoty potvrzené zkušebnou TÜV ani ES schválení typu ani osvědčení o shodě s oficiálními hodnotami. Odchylky mezi údaji a oficiálními hodnotami jsou možné.

** Doba nabíjení odpovídá nabití z 10 na 80 % plného nabití při použití rychlonabíjecí stanice na stejnosměrný proud s napájecím napětím 400 V a elektrickým proudem minimálně 300 A. Doba nabíjení se může lišit v závislosti na různých faktorech, jako např. okolní teplota a teplota akumulátoru, a při použití přídavných vedlejších spotřebičů, jako např. topení.