Mercedes-Benz

Výbavy interiéru nového GLC SUV.

Interiér nového GLC SUV nastavuje měřítka. Ať už je to centrální displej nakloněný k řidiči, multifunkční sportovní volant nebo vysoce kvalitní ozdobné prvky.

Multimediální systém MBUX s centrálním displejem.

Nakloněný směrem k řidiči s možností dotykového ovládání. Představuje digitální rozhraní mezi Vámi a vozidlem, přes které ovládáte všechny důležité funkce vozidla ‒ intuitivně a komfortně.

Multifunkční sportovní volant.

Multifunkční sportovní volant čalouněný kůží nappa je dole zploštělý a tvarovaný v oblastech úchopu – vynikající předpoklad pro sportovní jízdu. Vysoce kvalitní, měkká kůže nappa sama o sobě zprostředkovává prožitek kvality. Pomocí panelů dotykového ovládání můžete obsluhovat nejdůležitější funkce vozidla, aniž byste museli sejmout ruce z volantu.

Exkluzivní zvukový zážitek: surround soundsystém Burmester® 3D.

Zažijte více akustického výkonu s vynikajícím zvukem Burmester®. Vysoce kvalitní reproduktory generují působivý prostorový zvuk, který můžete cíleně optimalizovat pro přední a zadní sedadla a zintenzivnit tak poslechový zážitek. Nezaměnitelné kryty reproduktorů Burmester® dodávají interiéru také hodnotnější vzhled.

Objevte a užijte si ambientní osvětlení v novém GLC SUV.

Barevné variabilní osvětlení, které si můžete nastavit dle Vaší nálady.