Mercedes-Benz

Servisni služby

Pro zákazníky, kteří mají zájem na zcela bezstarostném provozování vozidla, je připravena celá škála servisních služeb - prodloužená garance, servisní údržba, servisní opravy, pneuservis.

Při uzavírání smlouvy o finančním nebo operativním leasingu si nadefinujete, jaké služby budete chtít zahrnout do splátky a dále už se nemusíte o nic starat.

Spojení financování a služeb do jednoho produktu přináší řadu výhod:
  • Vše je v jedné fixní splátce => snadné plánování, žádné neočekávané náklady.
  • Ceny za servisní služby jsou nižší, MBFS promítá slevy do splátek.
  • Můžete se soustředit pouze na své podnikání a nemusíte se zatěžovat jinými starostmi. Tím také snížíte své náklady.
  • Díky pravidelnému servisu je Vaše vozidlo vždy v perfektním stavu a vyhovuje nejpřísnějším ekonomickým a ekologickým požadavkům.
  • Šíře služeb zahrnuté do smlouvy závisí pouze na Vašich individuálních potřebách.

Prodloužená garance

Předmětem služby prodloužené garance je provádění oprav vozidla v rozsahu záručních podmínek stanovených výrobcem vozidla.

Servisní údržba

(=provádění garančních prohlídek) Počet prohlídek závisí na sjednaném km proběhu a délce trvání smlouvy. Předmětem služby servisní údržby je provádění pravidelné údržby vozidla v rozsahu prací předepsaných výrobcem vozidla podle servisního systému vozidla (návod k obsluze vozidla, servisní sešit, atd.), včetně poskytnutí k tomu potřebných náhradních dílů a provozních látek (olejové náplně) s výjimkou pohonných hmot. Servisní údržba nezahrnuje opravy a výměny opotřebitelných dílů např. brzdových destiček

Servisní opravy

(=opravy a výměny opotřebitelných dílů) Předmětem služby servisních oprav je provádění všech oprav vozidla nutných při obvyklém a dohodnutém způsobu užívání vozidla v důsledku opotřebení. Servisní opravy lze sjednat pouze v kombinaci s prodlouženou garancí a servisní údržbou. Nelze sjednat samostatně.

Pneuservis

Předmětem služby pneuservis je provádění montáží a demontáží kol, dynamického vyvážení kol, skladování plášťů, duší a vložek, poskytnutí pneumatik a diskových kol, jejichž počet a technická specifikace jsou uvedeny v servisním ujednání. Součástí služby je také likvidace neupotřebitelných pneumatik k předmětu leasingu.

Administrativní služby

Provozování vozidla klade zejména na podnikatele také určité administrativní nároky, které si naše společnost může vzít na starosti v rámci dalších poskytovaných služeb:

  • odvody silniční daně
  • odvody rozhlasového poplatku
  • provedení STK a emisních testů