Mercedes-Benz

eSprinter - Skříňová dodávka

Moderní pohon, kombinovaný s osvědčenými silnými stránkami: Skříňová dodávka eSprinter.

Vůz eSprinter představuje moderní řešení mobility, pokud se svým vozidlem jezdíte především v městském provozu a na plánovaných trasách. S efektivním elektrickým pohonem s max. 85 kW (116 k) je stejně tak spolehlivý, hospodárný a flexibilní, jak to můžete již téměř 25 let očekávat od vozu Sprinter.


eSprinter si můžete objednat se standardní délkou (A2) s vysokou střechou. Objem nákladového prostoru 11 m³ není elektrickým pohonem nikterak omezený. Užitečné zatížení činí až 1045kg při standardní kapacitě akumulátoru, resp. až 891kg při příplatkové kapacitě akumulátoru.honu nejste nijak prostorově omezeni – objem ložného prostoru činí až 6,6 m3 .

Když se rozhodnete začít s elektromobilitou, rychle zjistíte, že se jedná o mnohem více než jen o elektricky poháněné vozidlo. Proto naši specialisté vyvinuli ve spolupráci s vámi individuální firemní koncepci pro vaši elektromobilitu – náš ekosystém eVan. K tomu patří mimo jiné i pořízení vhodného napájecího zařízení, servis na místě a služby konektivity.
Centrální přísliby značky Mercedes-Benz Vans, jako ergonomie, bezpečné pracoviště, komfort a bezpečnost, jsou samozřejmě také silné stránky eSprinteru.

Poznejte Skříňovou dodávku eSprinter.

Nakonfigurujte si svého eSprintera.