Mercedes-Benz

eVito - Skříňová dodávka

Efektivní elektrický pohon - nyní s výrazně vyšším dojezdem.

Skříňová dodávka eVito je stejně funkční, bezpečná a komfortní, jak jste zvyklí u vozidla Mercedes-Benz Vito. Vysoce účinný elektromotor má výkon maximálně 85 kW (116 koní) a točivý moment až 360 Nm.

S dojezdem až 312 km1  je skříňová dodávka eVito vhodná zejména pro jízdy v městském prostředí. Využitelná kapacita baterie je 60 kWh a lze ji standardně nabít z 10 na 80 % na rychlonabíjecí stanici s výkonem až 50 kW 2 za přibližně 50 minut 3 – volitelně dokonce s výkonem až 80 kW 2 za přibližně 35 minut. 3 I při nabíjecím výkonu AC max. 11 kW lze baterii nabít z 0 na 100 % za méně než 6,5 hodiny. Díky elektrickému pohonu nejste nijak prostorově omezeni – objem ložného prostoru činí až 6,6 m3 .

Skříňová dodávka eVito toho bez obtíží pobere hodně. Je profesionál, pokud jde o náročné úkoly, a je jako stvořený pro reprezentování podniku. Její specialitou je přeprava nákladu. Při velkém vnitřním prostoru si udržuje výšku pod 2 metry, a proto s ní bez problémů zajedete do většiny garáží, parkovacích domů, podzemních garáží a myček.

Poznejte Skříňovou dodávku eVito.

Nakonfigurujte si své eVito.